Gizlilik

Hızınıtestet.net 2015 yılından bugüne kullanıcıların internet hızlarını en kolay şekilde
ölçebilmelerini ve modernizasyonu hedeflemektedir
Hızınıtestet.net olarak 2015 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin bilgi güvenliğini sağlamak bizim için çok önemli. Sitemizi ziyaret ederken kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı beklemeden tüm içeriklerimizi görüntüleyebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ip adresi, cihaz tipi, bağlantı hızı gibi test sürecinde ekranda gösterilerin tüm veriler ziyaretçilerimizin verileri olup herhangi bir üçüncü taraf ile paylaşılmamaktadır. Anonim veriler sınıflandırması ile sadece istatistiki amaçlı site içerisinde yer almaktadır.
KVKK yükümlülüğümüz kapsamında Android uygulamamız ve websitemizde kullanıcılarımızın herhangi bir kişisel verisi kesinlikle kayıt altına alınmamakta ve sunucularımızda tutulmamaktadır. Her kullanıcının test sonucu kendi mobil cihazında çerezlerin içerisinde durmakta ve hizinitestet.net üzeinde yer almamaktadır.
Tüm görüşleriniz bizler için çok değerlidir, iletmek istediğiniz tüm soru görüş ve önerileri iletişim sayfamızdan lütfen bizlerle paylaşınız. Hizinitestet.net olarak yeniliklerimize devam edeceğiz. Sitemizde yer alan araçların ve istatistiki verilerin tüm hakları hizinitestet.net’e ait olup izinsiz kullanılması, kaynak gösterilmeden paylaşılması yasaktır.

Hızınıtestet.net site yönetimi.

Yüksek hızlı internetiniz olsun!

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar