Hizinitestet.net site yönetimi olarak kullanıcılarımızın en doğru bilgiye en kolay şekilde erişim sağlamaları amacı ile "Şampiyonlar" sayfamızın yayın hayatına başladık.

Temel olarak hedeflediğimiz alanlarda kullanıcılarımızın Türkiye ve Dünyanın her şehirlerinde internet bağlantı hızlarını görmelerini, birbirleriyle kıyaslamalarını ve günlük, haftalık ya da yıllık olarak şampiyonlar listelerini yayınlayacağız. Elimizde bulundurduğumuz bu değerli veri ile birlikte artık ülkemizin internet haritasını çıkartabilir durumdayız.
Hedeflediğimiz temel başlıklar şu şekildedir;
Şampiyon Kullanıcılar:
Günlük, Haftalık ve Yıllık olarak internet erişimi en hızlı olan tekil bireyleri listeliyoruz. Şampiyon kullanıcılar sayfamıza erişmek için tıklayınız.
Şampiyon Şehirler:
Günlük, Haftalık ve Yıllık olarak internet erişimi en hızlı olan şehirlerimizi listeliyoruz. Şampiyon şehirler sayfamıza erişmek için tıklayınız.
Şampiyon Ülkeler:
Günlük, Haftalık ve Yıllık olarak internet erişimi en hızlı olan ülkeleri listeliyoruz. Şampiyon ülkeler sayfamıza erişmek için tıklayınız.
Şampiyon Servis Sağlayıcıları:
Günlük, Haftalık ve Yıllık olarak internet erişimi en hızlı olan servis sağlayıcı firmaları listeliyoruz. Şampiyon servis sağlayıcıları sayfamıza erişmek için tıklayınız.
Değerli ziyaretçilerimiz için paylaşacağımız bu verilerden grafikler ve yıllık şampiyonlar raporları yayınlamayı planlamaktayız. Şampiyonlar sayfamızla ilgili tüm fikir ya da düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Hizinitestet.net olarak yeniliklerimize devam edeceğiz. Sitemizde yer alan araçların ve istatistiki verilerin tüm hakları hizinitestet.net'e ait olup izinsiz kullanılması, kaynak gösterilmeden paylaşılması yasaktır.

Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

  • superonline 1
  • turknet
  • vodafone
  • kablonet
  • uydunet
  • dsmart
  • superonline2

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar