Hız Testi Değerleri: LEASEWEB DEUTSCHLAND GMBH
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.241.10516.4926.755.86
2HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.241.10590.9119.795.43
3HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.193.233115.70.761.95
4HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.197.9076.261.10.34
5HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.193.23358.235.871.33
6HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.156100.487.193.04
7HesseLeaseweb Deutschland GmbH46.165.228.8960.0120.9353.57
8HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.193.23394.042.360.78
9HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.1581240.7900
10HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.198.458.723.960.86
11HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.198.4110.084.120.86
12HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.198.465.963.570.88
13HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.15529.645.120.95
14HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.15566.412.640.86
15HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.193.233252.753.743
16HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.193.23392.826.13.78
17HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.158119.535.752.25
18HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.216.73512.261.02
19HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.216.737.680.20.71
20HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.216.779.40.130.57
21HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.216.718.0412.230.93
22HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.216.726.2612.050.79
23HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.216.716.7513.850.69
24HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.216.779.40.130.57
25HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.214.4270.1262.05
26Baden-Wrttemberg RegionLeaseweb Deutschland GmbH178.162.193.233144.359.252.32
27HesseLeaseweb Deutschland GmbH46.165.229.235102.041.270.38
28HesseLeaseweb Deutschland GmbH46.165.229.23561.280.320.08
29HesseLeaseweb Deutschland GmbH46.165.232.221206.360.780.83
30Baden-Wrttemberg RegionLeaseweb Deutschland GmbH178.162.193.23374.426.841.9
31HesseLeaseweb Deutschland GmbH46.165.229.237169.780.920
32HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.198.4140.810.63.05
33HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.198.517.31101.225.99
34HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.198.555.2624.135.28
35HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.198.5198.240.312.79
36HesseLeaseweb Deutschland GmbH46.165.251.82285.226.831.83
37HesseLeaseweb Deutschland GmbH46.165.203.4576.7917.443.41
38HesseLeaseweb Deutschland GmbH46.165.203.4577.9510.033.44
39HesseLeaseweb Deutschland GmbH46.165.229.237188.387.125.98
40HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.15929.98.21.03
41HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.15933.098.480.98
42HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.15938.948.010.92
43HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.15945.088.491.06
44HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.15968.198.320.86
45HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.15971.631.840.29
46HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.159115.214.440.2
47HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.198.468.323.390
48HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.198.476.196.680
49HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.198.4163.310.860
50HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.155123.811.840.89
51HesseLeaseweb Deutschland GmbH37.58.52.33100.343.10.99
52HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.159157.142.950.88
53HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.197.14581.069.612.24
54HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.15959.11.142.27
55HesseLeaseweb Deutschland GmbH91.109.28.130131.7311.163.1
56HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.155477.768.296.93
57HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.15768.152.232.35
58HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.1561560.680.160.13
59HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.1561504.180.740.13
60HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.209.10673.422.035.62
61HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.16069.623.040.32
62HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.160103.392.710.26
63HesseLeaseweb Deutschland GmbH46.165.230.1590.410.311.47
64HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.209.11172.37.566.48
65HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.209.11170.088.214.8
66HesseLeaseweb Deutschland GmbH46.165.216.70156.023.652.21
67HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.15581.52.211.34
68HesseLeaseweb Deutschland GmbH178.162.209.11172.52.622.9
69HesseLeaseweb Deutschland GmbH84.16.242.155220.521.942.66
70HesseLeaseweb Deutschland GmbH37.58.52.10792.753.350.67


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar