Hız Testi Değerleri: MIDDLE EAST TECHNICAL UNIVERSITY
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1AnkaraMiddle East Technical University144.122.30.16622.1635.5126.65
2AnkaraMiddle East Technical University144.122.232.1846.796100.27
3AnkaraMiddle East Technical University144.122.165.1167.145.8843.55
4AnkaraMiddle East Technical University144.122.209.13919.9956.1452.51
5AnkaraMiddle East Technical University144.122.191.136144.6338.4921.9
6AnkaraMiddle East Technical University144.122.238.915.97102.53102.92
7AnkaraMiddle East Technical University144.122.237.9911.7828.5226.38
8AnkaraMiddle East Technical University144.122.174.190430.50.3630.02
9AnkaraMiddle East Technical University144.122.120.103180.890.67119.95
10AnkaraMiddle East Technical University144.122.120.103180.890.67119.95
11AnkaraMiddle East Technical University144.122.236.114101.920.6960.31
12AnkaraMiddle East Technical University144.122.74.22318.6711.8612.1
13AnkaraMiddle East Technical University144.122.91.19622.4297.01101.42
14AnkaraMiddle East Technical University144.122.77.20226.932.842.81
15AnkaraMiddle East Technical University144.122.31.18733.0459.262.81
16AnkaraMiddle East Technical University144.122.106.1116.1348.32103.59
17AnkaraMiddle East Technical University144.122.175.1575.3850.9125.04
18AnkaraMiddle East Technical University144.122.175.1576.3143.6489.33
19AnkaraMiddle East Technical University144.122.220.18744.613.1216.8
20AnkaraMiddle East Technical University144.122.140.1497.8954.7180.81
21AnkaraMiddle East Technical University144.122.116.715.1796.2999.74
22AnkaraMiddle East Technical University144.122.221.8617.1243.8844.74
23AnkaraMiddle East Technical University144.122.86.91190.4716.687.51
24AnkaraMiddle East Technical University144.122.75.11344.1275.77102.33
25AnkaraMiddle East Technical University144.122.237.2717.3225.4459.15
26AnkaraMiddle East Technical University144.122.174.1907.14102.97104.54
27AnkaraMiddle East Technical University144.122.79.18923.152.891.63
28AnkaraMiddle East Technical University144.122.135.285.1242.810.58
29AnkaraMiddle East Technical University144.122.135.766.979.1491.9
30AnkaraMiddle East Technical University144.122.232.1645.44101.4102.41
31AnkaraMiddle East Technical University144.122.120.10319.449.7217.06
32AnkaraMiddle East Technical University144.122.190.1769.9514.1318.4
33AnkaraMiddle East Technical University144.122.111.13516.446.4499.87
34AnkaraMiddle East Technical University144.122.107.1767.3543.85103.32
35AnkaraMiddle East Technical University144.122.194.16533.8352.2186.09
36AnkaraMiddle East Technical University144.122.247.278.8732.8526.34
37AnkaraMiddle East Technical University144.122.247.278.9486.9166.4
38AnkaraMiddle East Technical University144.122.237.3118.0179.9740.3
39AnkaraMiddle East Technical University144.122.187.2187.5952.7557.18
40AnkaraMiddle East Technical University144.122.187.2187.1652.9952.53
41AnkaraMiddle East Technical University144.122.187.2187.2352.8459.56
42AnkaraMiddle East Technical University144.122.110.1155.598.37104.52
43AnkaraMiddle East Technical University144.122.236.1866.07101.83102.14
44AnkaraMiddle East Technical University144.122.19.6455.270.6320.64
45AnkaraMiddle East Technical University144.122.175.22614.283.57103.09
46AnkaraMiddle East Technical University144.122.186.141114.5836.7736.91
47AnkaraMiddle East Technical University144.122.48.24011.52101.4101.12
48AnkaraMiddle East Technical University144.122.174.13613.5853.0310.4
49AnkaraMiddle East Technical University144.122.175.2098.3769.1197.58
50AnkaraMiddle East Technical University144.122.175.17720.7260.0999.06
51AnkaraMiddle East Technical University144.122.174.22016.6326.633.3
52AnkaraMiddle East Technical University144.122.100.16528.594.82102.72
53AnkaraMiddle East Technical University144.122.232.758.2265.69103.08
54AnkaraMiddle East Technical University144.122.31.1878.9249.0555.22


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar