Hız Testi Değerleri: SAUDINET
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Ar RiyāḑSaudiNet2.90.64.20761.959.9839.7
2Ar Riy??SaudiNet93.168.227.253165.1811.2825.32
3Ar Riy??SaudiNet93.168.227.253110.397.5423.37
4Makkah ProvinceSaudiNet178.86.43.36132.256.1613.76
5Makkah ProvinceSaudiNet176.45.120.75668.030.20.99
6Makkah ProvinceSaudiNet176.45.120.75452.860.431.12
7Ar Riy??SaudiNet5.156.220.6691.4616.151.15
8Makkah ProvinceSaudiNet176.45.130.2220.31.881.4
9Makkah ProvinceSaudiNet176.45.130.2259.341.141.42
10Eastern ProvinceSaudiNet93.169.16.63100.1311.9424.69
11Eastern ProvinceSaudiNet93.169.16.6393.4812.9928.95
12Ar Riy??SaudiNet95.184.96.131239.610.741.5
13Makkah ProvinceSaudiNet37.56.28.5673.996.10.67
14Eastern ProvinceSaudiNet93.168.9.15096.9121.7715.51
15Eastern ProvinceSaudiNet93.168.9.15098.1622.2929.24
16Makkah ProvinceSaudiNet188.50.62.112108.8320.022.75
17Makkah ProvinceSaudiNet188.50.62.112143.9724.770
18Makkah ProvinceSaudiNet151.255.111.1163.952.622.07
19Makkah ProvinceSaudiNet90.148.132.959.426.920.78
20Ar Riy??SaudiNet93.169.184.6922.812.521.4
21Ar Riy??SaudiNet5.156.242.82170.757.127.7


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar