Hız Testi Değerleri: TURKISH AIRLINES INC.
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.929.9297.77101.93
2IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9213.5995.720
3IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9319.580.325.74
4IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.917.78102.1290.88
5IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9483.434.654.69
6IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9418.9612.086.21
7IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9119.5298.245.69
8IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9433.536.535.13
9IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9113.0793.8869.51
10IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9435.855.847.77
11IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9467.1817.389.39
12IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.92142.862.650.83
13IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9351.1811.038.89
14IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.93275.123.640.84
15IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9114.0685.7632.26
16IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9367.5971.0265.45
17IstanbulTurkish Airlines Inc.46.31.112.9444.9131.661.9


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar