Turkcell Superonline İnternet Paketleri & Kampanyalar ve Fiyatları 2018

Birbirinden avantajlı kampanyalar ve kaliteli alt yapısı ile müşterilerine hizmet veren Turkcell Superonline’ın internet fiyatları ve tarifleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Kampanyaları inceleyerek, abonelik başlatabileceğiniz tarifeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnternet aboneliği başlatmadan önce Turkcell Superonline Çağrı Merkezi’ni (0532 532 00 00) arayarak, adresinizdeki hız limitleri hakkında bilgi alabilirsiniz. İkamet ettiğiniz adresteki alt yapı kalitesine ve sokağınız/caddenizdeki internet bağlantısına göre elde edebileceğiniz maksimum internet hızınızı öğrenebilirsiniz. Şayet internet hızınız, tarifelerdeki hızın altında ise yüksek hızlı tarifeleri satın almanız yalnızca fazla ücret ödemenize neden olacaktır. Bu nedenle sokağınızdaki internet hızını öğrenip; en fazla bu hızı içeren kampanyalar için abonelik başlatabilirsiniz.

Turkcell Super Online’ın dikkat çeken kampanyaları ise: Işık Hızında İnternet Kampanyaları (Işık Hızında Fiber Paketler, 1 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası, İki Kat Fiber İnternet Kampanyası, 3 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası, Işık Hızında Fiber Kampanyası, Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası, Dört Dörtlük Paketler Fiber Kampanyası, 1000 Mbps Işık Hızında İnternet Kampanyası, Engel Tanımayan Fiber Kampanyası, Dört Dörtlük Paketler Devam Kampanyası ve 10 Gbps Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyası), VDSL Kampanyaları (Süper Hızlı Yalın VDSL Kampanyası ve Süper Hızlı VDSL Fırsat Kampanyası), DSL Kampanyaları (Hızlı İnternet Yalın ADSL Kampanyası, Hızlı İnternet ADSL Fırsat Kampanyası, Süper Üniversiteli Yalın ADSL Kampanyası, Bölgesel Yalın ADSL Kampanyası, Dört Dörtlük Paketler Yalın ADSL Kampanyası, ADSL İnternet Bizden Kampanyası ve Konuşturan Yalın ADSL Kampanası)

Yazımızda en çok tercih edilen, avantajlı paketler ve kampanyalardan bahsedeceğiz. Öncelikle Fiber hızlı internet kampanyalarına bir göz atalım.

1 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası

-69,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. İlk 1 ay ücretsizdir.

-İnternet hızı 24 Mbps’dir ve 3 farklı AKK seçeneği ile (75 GB, 100 GB ve 150 GB) sunulmaktadır.

-Tüm paketler limitsizdir. Fakat belirtilen AKK kadar internet harcadığınızda hızınız 24 Mbps’den 8 Mbps’ye düşer. Saat 02:00 ile 08:00 arasındaki internet kullanımları AKK (Adil Kullanım Kotası)’ya dahil edilmez.

-İndirimli fiyatlardan yararlanmak için 12 ay taahhüt yapmanız gerekmektedir.

-Fiyatlara tüm vergiler ve aylık 7 TL olan modem ücreti de dahildir.

Işık Hızında Akıllı Fiber Paketler Fiyatları ve Özellikleri

-Bu kampanyada AKK bulunmamaktadır, sınırsız değildir. Seçeceğiniz pakete göre internet kullanım limitlerini belirleyebilirsiniz.

-Fiyatlar aylık 69,90 TL’den başlamaktadır. En düşük fiyatlı paketin kotası 100 GB ve hızı 50 Mbps’dir. Aynı fiyata 100 Mbps’li 50 GB kotalı paketten de yararlanabilirsiniz.

-Kurulum ücretsizdir, modem ücreti ve vergiler fiyatlara dahildir.

-Kampanya 1 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir.

3 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası Özellikleri ve Fiyatları

Yeni abonelik başlatanlar için ilk 3 ay ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kampanyanın diğer özellikleri ise:

-Aylık ücretlendirmeler 69,90 TL’den başlamaktadır.

-Kampanyanın en düşük paketi 24 Mbps limitsiz, 75 GB AKK’li tarifedir. Tüm paketlerde hız aynıdır fakat daha yüksek AKK seçeneği tercih ederseniz, fiyat artacaktır.

-Kurulum ücretsizdir. Vergiler ve modem ücreti de fiyata dahildir.

Işık Hızında Sınırsız Fiber Kampanyası Fiyatı ve Özellikleri

Turkcell Superonline’ın AKK uygulamadığı paketlerinden birisidir. Bu nedenle hız düşümü yaşanmaz. Kampanya detayları ise:

-15 Mbps hız ile sunulan 74,90 TL’lik en düşük paketidir. Hız arttıkça fiyatı da yükselmektedir.

-Kurulum ücretsizdir. Vergiler ve modem ücreti (aylık 7 TL) fiyata dahil olarak sunulmaktadır.

-Kampanyadaki tüm paketler için taahhüt miktarı 12 aydır. 96 TL’lik aktivasyon bedeli 12 ay taahhüdünüze özel olarak ücretsiz sunulmaktadır.

Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası Ücreti ve Detayları

Bu kampanyanın en dikkat çekici özelliği, başka bir internet sağlayıcısından bu kampanyaya geçiş yapmak isteyenlere Turkcell Superonline, eski servis sağlayıcısının iptal bedeli olarak yansıttığı tutarı 500 TL’sine kadar karşılıyor olmasıdır. Bilindiği üzere internet sağlayıcıları taahhüdü dolmadan abonelik iptali durumlarında yüksek iptal bedelleri faturalandırmaktadır. Kampanyanın diğer detayları ise:

-12 ay taahhütlüdür.

-Gece 02:00 ile sabah 08:00 arasında kotanız hesaplanmaz.

-Turkcell Superonline müşterileri hizmetlerini diledikleri zaman 3 aya kadar ücretsiz olarak dondurabilirler.

-Kampanyanın en düşük paketinin ücreti aylık 69,90 TL’dir ve 24 Mbps hızı vardır.

 

Buraya kadar gelmişken internet hızınızı test etmek ister misiniz? O zaman buradan: speedtest

Mutlu Yıllar