Hizinitestet.net site yönetimi olarak kullanıcılarımızın en doğru bilgiye en kolay şekilde erişim sağlamaları amacı ile "Türkiye'nin internet altyapısını çıkartmak üzere" raporlama sayfamızın yayın hayatına başladık.

Temel olarak hedeflediğimiz alanlarda kullanıcılarımızın Türkiye ve Dünyanın her şehirlerinde internet bağlantı hızlarını görmelerini, birbirleriyle kıyaslamalarını ve günlük, haftalık ya da yıllık olarak şampiyonlar listelerini yayınlayacağız. Elimizde bulundurduğumuz bu değerli veri ile birlikte artık ülkemizin internet haritasını çıkartabilir durumdayız.
Değerli ziyaretçilerimiz için paylaşacağımız bu verilerden grafikler ve yıllık şampiyonlar raporları yayınlamayı planlamaktayız. Şampiyonlar sayfamızla ilgili tüm fikir ya da düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Hizinitestet.net olarak yeniliklerimize devam edeceğiz. Sitemizde yer alan araçların ve istatistiki verilerin tüm hakları hizinitestet.net'e ait olup izinsiz kullanılması, kaynak gösterilmeden paylaşılması yasaktır.

Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar