Hızınıtestet.net Modern İnternet Hız Testi Ölçüm Uygulaması

"turknet internet hizinizi test edin" yenilendik!
Android App Kolay Hız Testi Yeni Hız Testi Modern Hız Testi Klasik Hız Testi Gümüş Hız Testi Bakır Hız Testi 4G Haritası


Kesin ve hızlı ölçüm sonuçları için modern hız testi ölçüm uygulamamızı ziyaret ediniz!

Loading...

Türk Telekom'un kablo altyapısı üzerinden Türk internet kullanıcılarına uygun fiyatlı bağlantı hizmeti sağlayan Türknet, bu kadar çok tercih edilmesini AKN kotasını ve taahhüt zorunluluğunu kaldırmasına borçlu. Aylık cüz'i bir ücret karşılığında Türknet abonesi olan binlerce vatandaş, hattın desteklediği en yüksek megabit değeri üzerinden internet hizmeti alabiliyor. Herhangi bir ek ücret ödemek gerekmediği gibi, kota aşımı veya AKN dolumu sonrası yavaşlama gibi bir durum da söz konusu değil.

Türknet hız sorgulama nasıl yapılır?

Eğer Türknet'ten aldığınız internetin çok fazla yavaşlamaya başladığını düşünüyorsanız, Türknet hız testi sorgulaması yaparak bunu öğrenebilmeniz mümkün. Bu sayfanın birazcık yukarısında yer alan Türknet hız testi aracını kullanmak ise çok basit. Hemen "Başlat" yazısının üzerine tıklayarak hız testini başlatabilir, 1-2 dakika kadar bekledikten sonra hız testine ait değerleri öğrenebilirsiniz.
Download ve Upload değerleriniz size vaat edilenden çok daha düşük çıkarsa Türknet müşteri hizmetlerine mesaj göndererek sorunun giderilmesini talep edin. Şayet ping değeri çok yüksekse online oyunlarda donma ve kasma da yaşayabilirsiniz.

hızınıtestet.net sizler için şampiyonlar'ı açıklıyor

Şampiyonlar sayfamız yayında! İncelediniz mi? En hızlı kim, hangi şehir hatta hangi ülke? Hepsi ve daha fazlası Şampiyonlar sayfamızda sizlerle buluşuyor! Tüm teknoloji altyapısını kullanarak sizlere daha iyi hizmetler sunmaya gayret etmekteyiz. Şampiyonları görmek için tıklayınız!
Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

  • superonline 1
  • turknet
  • vodafone
  • kablonet
  • uydunet
  • dsmart
  • superonline2

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar