Hız Testi Değerleri: ALBANIA
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Qarku i TiranesALBtelecom79.106.126.193529.224.370.85
2Qarku i TiranesCOMNET Sh.p.k185.24.34.20674.650.50.65
3Qarku i TiranesCOMNET Sh.p.k185.24.34.20645.030.260.65
4Qarku i TiranesVodafone Albania Sh.A.79.171.53.69251.576.861.53
5Qarku i TiranesN.SH.T ATI-KOS sh.p.k37.26.65.119199.8315.726.37
6Qarku i TiranesABCOM Shpk109.69.4.13075.5122.366.83
7KorALBtelecom79.106.126.18189.63.221.09
8Qarku i TiranesALBtelecom79.106.130.8365.4720.983.35
9Qarku i TiranesVodafone Albania Sh.A.79.171.53.23867.6133.945.98


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar