Hız Testi Değerleri: ALGERIA
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Wilaya de BatnaTelecom Algeria105.105.193.78612.670.470.55
2AlgiersTelecom Algeria197.200.23.198109.21.87217.63
3AlgiersTelecom Algeria197.200.23.198311.641.13110.57
4AnnabaTelecom Algeria41.200.108.240121.780.480.81
5TipazaOptimum-Telecom-Algeria129.45.42.115338.330.070.28
6TipazaOptimum-Telecom-Algeria129.45.42.11594.8317.9918.68
7AlgiersTelecom Algeria105.102.130.18465.471.920.55
8TipazaTelecom Algeria105.101.101.10078.019.191.09
9BlidaTelecom Algeria41.104.14.224117.381.140.95
10AlgiersTelecom Algeria105.101.210.101368.081.952.16
11AlgiersTelecom Algeria105.101.123.681.870.251.46


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar