Hız Testi Değerleri: AUSTRALIA
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1QueenslandTelstra Internet121.208.133.117277.1919.641.01
2New South WalesVodafone Australia120.17.57.28243.5735.7814.14
3VictoriaiPrimus122.151.196.51235.971.091.09
4New South WalesCrucial Paradigm203.98.92.48468.178.690.71
5VictoriaSoftLayer Technologies168.1.83.70740.670.70.27
6VictoriaTelstra Internet110.140.9.139583.91.320.94
7VictoriaTPG Internet14.201.250.48249.051.21.17
8New South WalesDodo Australia123.2.15.243273.762.990.89
9New South WalesChoopa, LLC45.32.188.2372914.6112.330.85


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar