Hız Testi Değerleri: AUSTRIA
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1NiederosterreichKabelsignal AG81.217.171.253145.1131.3513.87
2ViennaUPC Austria213.47.224.2745.059.548.93
3ViennaUPC Austria213.47.224.2782.3111.368.89
4ViennaTelekom Austria194.118.188.7323.3718.415.47
5ViennaTelekom Austria62.46.34.20629.3717.815.35
6StyriaTelekom Austria193.83.52.7728.8920.0853.59
7ViennaUPC Austria80.110.74.164155.2113.530.43
8StyriaTelekom Austria188.22.159.7137.7519.3853.51
9StyriaTelekom Austria188.22.159.7138.5318.5353.66
10StyriaTelekom Austria188.22.159.7144.3719.9153.7
11ViennaUPC Austria80.110.75.21654.084.416.32
12ViennaUPC Austria80.110.75.21644.653.064.97
13ViennaUPC Austria80.110.101.10964.7922.752.17
14ViennaUPC Austria80.110.101.10960.3124.742.17
15ViennaUPC Austria80.110.127.2577.1815.721.66


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar