Hız Testi Değerleri: BELARUS
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1MinskBYFLY(tm) dynamic pools93.85.155.186518.34.490.42
2MinskBYFLY(tm) dynamic pools93.85.155.186518.34.490.42
3MinskBYFLY(tm) dynamic pools93.85.155.186487.163.780.06
4MinskJSC Solo, Belarus195.222.67.218127.6629.9218.19
5MinskJSC Solo, Belarus195.222.67.2181974.340.020.01
6MinskJSC Solo, Belarus195.222.67.218130.220.033.07


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar