Hız Testi Değerleri: BELARUS
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Minsk CityPrivax Ltd.5.62.60.31241.649.640.82
2VitebskALFA TELECOM s.r.o.146.120.135.93141.395.0692.37
3Minsk CityUnitary enterprise velcom46.56.191.687.193.593.83
4GrodnenskayaBeltelecom37.45.192.1986.760.480.62
5Minsk CityUnitary enterprise velcom46.56.169.18587.050.360.72
6Minsk CityUnitary enterprise velcom46.56.169.185112.280.680.55
7Minsk CityUnitary enterprise velcom46.56.169.13385.846.913.81
8GrodnenskayaBeltelecom37.212.203.5377.781.130.81
9GrodnenskayaBeltelecom37.212.203.5374.321.090.85
10Minsk CityBeltelecom178.120.231.13067.241.160.76
11Minsk CityBeltelecom178.120.231.13069.310.630.84
12Minsk CityBeltelecom178.120.231.13071.840.310.79
13Minsk CityBeltelecom178.120.195.18778.671.120.84
14Minsk CityBeltelecom178.120.195.18775.381.090.79
15Minsk CityBeltelecom178.120.195.18775.761.120.72


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar