Hız Testi Değerleri: BELGIUM
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Brussels CapitalM247 Ltd185.104.186.94140.52.270.71
2Brussels CapitalScarlet Belgium NV213.49.150.6245.824.155.7
3Brussels CapitalSkynet Belgium109.134.78.14230.0441.0316.43
4Brussels CapitalSkynet Belgium109.134.78.14234.2439.260.78
5Brussels CapitalScarlet Belgium NV83.134.27.4373.4810.999.85
6Brussels CapitalVOO149.154.218.22433.8610.122.81
7FlandersScarlet Belgium NV81.11.142.19170.6226.9912.81
8FlandersScarlet Belgium NV81.11.142.19145.8628.1228.43
9WalloniaVOO217.15.225.2446.5134.027.39
10Brussels CapitalSkynet Belgium91.180.8.10934.5928.9516.39
11WalloniaSkynet Belgium81.241.115.164128.860.8610.29
12Brussels CapitalScarlet Belgium NV62.235.216.90255.6721.670
13Brussels CapitalScarlet Belgium NV62.235.216.9040.3228.741.78
14Brussels CapitalScarlet Belgium NV62.235.216.9039.9811.292.22
15Brussels CapitalScarlet Belgium NV62.235.216.9042.4145.282.51


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar