Hız Testi Değerleri: BOSNIA AND HERZEGOVINA
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Federation of B&HBH Telecom d.d. Sarajevo109.175.100.8351.955.180.92
2Federation of B&HBH Telecom d.d. Sarajevo109.175.100.83308.734.730.98
3Federation of B&HTelemach d.o.o. Sarajevo178.236.91.23460.125.085.21
4Federation of B&HTelemach d.o.o. Sarajevo77.77.211.3890.251614.13
5Federation of B&HTelemach d.o.o. Sarajevo77.78.214.21544.6210.051.93
6Federation of B&HTelemach d.o.o. Sarajevo77.78.214.21566.0723.363.15
7Federation of B&HTelemach d.o.o. Sarajevo77.78.214.215120.3720.943.03
8Federation of B&HBH Telecom d.d. Sarajevo92.36.130.21795.131.230
9Federation of B&HTelemach d.o.o. Sarajevo77.78.249.15998.6744.915.88
10Federation of B&HBH Telecom d.d. Sarajevo85.92.228.94130.9810.392.17
11Federation of B&HBH Telecom d.d. Sarajevo109.175.10.20287.323.821.88
12Federation of B&HBH Telecom d.d. Sarajevo109.175.99.5788.358.240.61
13Federation of B&HBH Telecom d.d. Sarajevo109.175.104.4863.1710.261.15
14Federation of B&HBH Telecom d.d. Sarajevo109.175.40.21391.171.755.03
15Federation of B&HBH Telecom d.d. Sarajevo109.175.40.21380.336.5724.15


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar