Hız Testi Değerleri: BRAZIL
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Sao PauloTELECOMUNICACOES DE SAO PAULO S.A. - TELESP201.68.115.113301.0226.4124.2
2Sao PauloSoftLayer Technologies169.57.177.139329.3612.621.35
3Sao PauloAmerica-NET Ltda.186.225.125.158147.154.4923.63
4Sao PauloAmerica-NET Ltda.186.225.125.158150.135.5923.57
5SergipeNET Virtua191.190.213.86146.828.844.32
6Sao PauloEquinix Brazil177.47.27.172296.015.562.65
7Sao PauloVan Veen Beheer B.V.185.89.250.14241.92.691.69


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar