Hız Testi Değerleri: CANADA
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1OntarioDuPont138.197.174.6230.337.080.2
2OntarioDuPont138.197.174.6486.512.120.02
3OntarioDuPont138.197.174.120344.966.50.73
4OntarioDuPont138.197.174.79379.140.880.27
5OntarioDuPont138.197.174.79365.430.690.23
6OntarioDuPont138.197.160.121356.573.110.13
7QuebecDoctor Cloud Pty216.244.82.20346.884.421.28
8QuebecDoctor Cloud Pty216.244.82.20572.312.522.11
9OntarioUniversity of Waterloo198.96.155.34624.120.08
10OntarioDigital Ocean159.203.7.221232.428.440
11OntarioDigital Ocean138.197.174.140166.6237.850.17
12OntarioRogers Cable99.244.71.17182.4632.2613.49
13AlbertaAlentus Corporation208.123.223.254160.712.640.3
14AlbertaAlentus Corporation208.123.223.254369.461.150.3
15AlbertaAlentus Corporation208.123.223.254156.872.860.29


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar