Hız Testi Değerleri: CANADA
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1OntarioTekSavvy Solutions69.165.247.53257.915.611.08
2OntarioDuPont138.197.174.154441.898.910.12
3OntarioDuPont138.197.172.126445.691.760.04
4OntarioRogers Cable173.35.155.128272.9596.6418.9
5OntarioDuPont138.197.174.6368.469.880.82
6QuebecCredit Suisse Group / CANA169.54.92.154310.964.920.44
7OntarioDuPont138.197.160.42335.855.980.11
8OntarioTekSavvy Solutions69.165.247.53210.6414.331.06
9Ontariosympatico70.51.158.250220.7645.899.19
10Ontario24.146.56.132280.1110.621.22
11Ontariosympatico70.51.158.250199.6937.059.78
12Ontariosympatico70.51.158.250207.347.398.09
13Ontariosympatico70.51.158.250203.7349.329.17
14Ontariosympatico70.51.158.250276.9249.428.71
15Ontariosympatico70.51.156.115196.6110.7410.77


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar