Hız Testi Değerleri: CYPRUS
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1NicosiaAydogan Communication LTD.78.135.22.19387.641.460.21
2NicosiaAydogan Communication LTD.78.135.22.19383.730.970.21
3NicosiaNethouse Bilgi Islem Merkezi Ltd94.78.87.6734.5514.0314.96
4NicosiaKibrisonline Ltd.93.182.97.18986.1213.473.91
5LefkosiaTurk Telekom88.255.220.3375.540.740.42
6NicosiaNethouse Bilgi Islem Merkezi Ltd94.78.120.231689.250.470.26
7NicosiaNethouse Bilgi Islem Merkezi Ltd94.78.87.6786.734.134.79
8NicosiaNethouse Bilgi Islem Merkezi Ltd94.78.87.6796.943.484.73
9NicosiaNethouse Bilgi Islem Merkezi Ltd94.78.87.6787.443.944.85
10NicosiaNethouse Bilgi Islem Merkezi Ltd94.78.87.6745.753.795.06
11NicosiaNethouse Bilgi Islem Merkezi Ltd94.78.87.67109.794.045.07
12NicosiaNethouse Bilgi Islem Merkezi Ltd94.78.87.67188.691.624.55
13NicosiaNethouse Bilgi Islem Merkezi Ltd94.78.87.6796.52.754.85
14NicosiaKibrisonline Ltd.93.182.97.18976.972.962.86
15NicosiaNethouse Bilgi Islem Merkezi Ltd94.78.87.6737.962.554.9


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar