Hız Testi Değerleri: CYPRUS
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Multimax Iletisim Limited31.209.106.4138.9725.831.96
2Multimax IP Assignment31.209.99.12141.0310.112
3Multimax IP Assignment31.209.99.12150.755.290.93
4Multimax Iletisim Limited31.209.106.144182.012.340.21
5Multimax Iletisim Limited31.209.106.144178.81.740.08
6Multimax Iletisim Limited31.209.106.144165.384.871.56
7Multimax Iletisim Limited31.209.106.144192.360.740.34
8NicosiaAydogan Communication LTD.78.135.18.70208.063.030.22
9NicosiaAydogan Communication LTD.78.135.18.70248.240.390.01
10Multimax Iletisim Limited31.209.106.144147.946.120.44
11Kibrisonline Ltd.93.182.73.197133.230.038.28
12Multimax IP Assignment31.209.102.125144.675.024.31
13Nicosia185.51.26.252145.914.130.08
14Kibrisonline Ltd.93.182.73.134175.186.6106.14
15Kibrisonline Ltd.93.182.73.134135.583.16245.62


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar