Hız Testi Değerleri: EGYPT
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Cairo GovernorateTE Data197.42.65.2101466.790.35
2Cairo GovernorateTE Data197.42.65.210113.014.80.28
3Ismailia GovernorateTE Data156.221.44.14070.280.981
4Cairo GovernorateTE Data156.222.199.2411211.440.323.61
5DakahliaTE Data156.201.3.12370.561.820.64
6Cairo GovernorateTE Data41.33.196.22869.898.2120.53
7Cairo GovernorateTE Data41.33.196.22866.7825.8829.83


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar