Hız Testi Değerleri: FINLAND
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1UusimaaMediam Oy217.64.42.21524.1810.190.83
2UusimaaMediam Oy217.64.42.215112.754.570.85
3Varsinais-SuomiDNA Oyj37.219.22.20476.213.051.18
4UusimaaMediam Oy217.64.46.245224.0801.81
5UusimaaTelia Finland Oyj93.106.70.10561.10.3817.53
6UusimaaTelia Finland Oyj93.106.70.105294.210.59.66
7UusimaaTelia Finland Oyj93.106.70.10566.490.2413.86
8UusimaaTelia Finland Oyj93.106.70.10562.020.7615.54
9UusimaaTelia Finland Oyj93.106.70.10563.520.468.29
10UusimaaMediam Oy217.64.42.21469.262.852.08
11UusimaaMediam Oy217.64.42.21470.374.252.41
12UusimaaMediam Oy217.64.42.21467.86.712.69
13UusimaaMediam Oy217.64.42.21475.713.711.52
14UusimaaMediam Oy217.64.42.21459.682.282.72
15UusimaaMediam Oy217.64.42.21457.871.911.69


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar