Hız Testi Değerleri: FRANCE
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1LorraineVery Games77.111.246.6813.530.860.5
2Ile-de-France185.189.113.23174.3124.632.31
3Ile-de-FranceDANONE217.167.147.251291.132.730.18
4LorraineVery Games77.111.244.60536.110.530.06
5Ile-de-France185.94.189.188349.290.430.49
6LorraineVery Games77.111.244.12141.652.080.9
7LorraineVery Games77.111.244.50130.5518.032.04
8LorraineVery Games77.111.244.50134.124.11.94
9Rhone-AlpesFrance Telecom86.200.143.1192.7210.350.59
10Rhone-AlpesFrance Telecom86.200.143.1193.179.760.3
11Rhone-AlpesFrance Telecom86.200.143.111171.758.380.3
12Rhone-AlpesFrance Telecom86.200.143.1185.0810.370.59
13Rhone-AlpesFrance Telecom86.200.143.1191.0910.410.59
14LorraineVery Games77.111.245.10436.8212.672.51
15CentreSFR93.2.188.39214.741.110.23


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar