Hız Testi Değerleri: FRANCE
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1LorraineVery Games77.111.247.49120.1935.43.47
2LorraineVery Games77.111.247.491468.671.99
3LorraineVery Games77.111.245.11774.521.530.05
4LorraineVery Games77.111.247.4133.723.734.98
5JET Joint Undertaking145.239.70.231152.952.652.05
6JET Joint Undertaking145.239.70.231696.371.420.35
7AquitaineFree Mobile SAS37.173.25.164439.731.140.09
8LorraineVery Games77.111.247.5314.091.360.17
9Ile-de-FranceBouygues Telecom176.187.105.170125.478.111.04
10Ile-de-FranceBouygues Telecom176.187.105.170155.697.950.21
11Ile-de-FranceBouygues Telecom176.187.105.170128.488.121.02
12Ile-de-FranceBouygues Telecom176.187.105.170140.958.170.44
13Tiscali France212.83.162.97171.4513.450.51
14Tiscali France212.83.162.97139.0190.440.35
15Ile-de-FranceTiscali France Backbone195.154.56.103278.461.680.13


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar