Hız Testi Değerleri: GREECE
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1ThessalonikiFORTHnet SA46.12.12.123317.055.810.74
2Tellas S.A.109.242.244.225366.221.190.38
3ThessalonikiFORTHnet SA46.12.12.204206.546.070.29
4AttikiOTEnet S.A.79.129.126.74237.31.730.15
5ThessalonikiFORTHnet SA46.12.72.227195.793.150.47
6RodhopiOTEnet S.A.94.67.174.114174.153.870.41
7ThessalonikiFORTHnet SA46.12.72.227174.13.670.63
8ThessalonikiCosmote Mobile Telecommunications S.A.5.144.233.190182.8240.730.86
9RodhopiOTEnet S.A.94.69.196.17143.8623.650.94
10ThessalonikiFORTHnet SA46.12.236.209210.560.460.04
11AttikiTheodosios Rouselis & AFOI O.E.83.174.156.381208.080.590.03
12ThessalonikiFORTHnet SA46.12.91.82191.786.70.75
13AttikiEvergy S.A.91.140.91.124154.9714.521.26


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar