Hız Testi Değerleri: GREECE
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1FORTHnet SA46.12.211.38224.15.490.13
2East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.150.067.986.180
3East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.150.0102.376.050
4East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.150.070.765.970
5East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.145.14979.5719.160
6East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.144.12786.844.260
7East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.144.127102.1516.150
8East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.144.12776.1314.740
9East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.158.243103.0120.520
10East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.158.243103.7820.280
11East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.158.243100.459.080
12East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.158.243113.420.610
13East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.158.24366.2119.660
14East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.145.70159.967.480
15East Macedonia and ThraceOTEnet S.A.2.85.145.7092.1120.760


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar