Hız Testi Değerleri: HONG KONG
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Kowloon CityPacswitch Ip Network103.10.197.12292.7114.890.26
2Central and Western DistrictFalco ISP Services B.V.185.114.34.2598.426.562.66
3Central and Western DistrictFalco ISP Services B.V.185.114.34.2364.145.462.58
4Central and Western DistrictFalco Networks85.203.47.92323.791.922.01
5Central and Western DistrictSoftLayer Technologies119.81.230.158320.148.930.38
6Kowloon CitySpeednet Communications (HK)202.69.240.134106.410.152.83
7Central and Western DistrictFalco ISP Services185.114.34.261219.791.310.84
8Central and Western DistrictFalco ISP Services185.114.34.26422.250.760.85
9Central and Western DistrictSoftLayer Technologies161.202.39.248385.471.110.17
10Kowloon CityPacswitch Ip Network103.10.197.20637.6512.210.96
11Kowloon CityPacswitch Ip Network103.10.197.13028.6975.882.11
12Kowloon CityPacswitch Ip Network103.10.197.130308.169.072.15
13Central and Western DistrictFalco ISP Services185.114.34.2483.425.421.12
14Central and WesternIomart Hosting Limited82.145.37.20394.1613.343.51
15Central and Western DistrictFalco ISP Services185.114.34.12233.311.471.93


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar