Hız Testi Değerleri: HUNGARY
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1BudapestPublic pool for mobile Internet users46.139.97.18997.493.4818.92
2BudapestPublic pool for mobile Internet users46.139.97.189106.7598.4318.55
3BudapestUPC Magyarorszag Kft.89.134.216.41122.5638.1617.06
4T-Home, NAT clients (dynamic address pool)31.46.255.101201.536.690.93
5T-Home, NAT clients (dynamic address pool)31.46.254.181103.217.884.67
6T-Home, NAT clients (dynamic address pool)31.46.252.49135.053.120.04
7T-Home, NAT clients (dynamic address pool)31.46.254.181111.3813.575.07
8BudapestUPC Magyarorszag Kft.188.142.168.118111.449.999.11


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar