Hız Testi Değerleri: ICELAND
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.221.127379.80.070.74
2Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.220.158241.3221.333.75
3Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.223.87154.1414.720.27
4Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.221.62172.9158.320.57
5Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.220.102122.8258.161.35
6Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.221.193154.947.680.09
7Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.220.251182.5822.360.17
8Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.220.36171.0715.20.34
9Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.220.120201.4222.50.4
10Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.221.128123.2250.710.77
11Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.220.169519.71.430.09
12Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.220.168241.6736.821
13Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.220.158147.6237.490.35
14Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.220.196140.714.320.27
15Capital RegionOpera Mini Proxy82.145.220.182174.972.860.27


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar