Hız Testi Değerleri: IRAQ
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Al AnbarIQ Networks62.201.227.36166.8617.977.78
2Al AnbarIQ Networks62.201.227.36166.8617.977.78
3Al AnbarIQ Networks62.201.227.36166.8617.977.78
4Al AnbarIQ Networks62.201.227.36191.319.179.64
5Al AnbarIQ Networks62.201.227.36193.3611.126.33
6Al AnbarIQ Networks62.201.227.36162.7220.539.04
7Al AnbarIQ Networks62.201.227.36143.9524.698.24
8Al AnbarIQ Networks62.201.227.36162.0117.887.94
9Al AnbarIQ Networks62.201.227.36219.5520.1410.16
10Al AnbarIQ Networks62.201.227.36189.5933.1210.53
11Al AnbarIQ Networks62.201.227.36159.6727.4110.27
12ArbilSecretariat of the Sektornet213.32.254.209179.731.182.5
13ArbilSecretariat of the Sektornet213.32.254.209158.8510.013.83
14ArbilSecretariat of the Sektornet213.32.254.209141.19.8111.11
15185.187.207.117212.222.361.89


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar