Hız Testi Değerleri: ISRAEL
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Golden Lines Cable80.179.42.10230.33.110.59
2Golden Lines Cable80.179.42.10305.993.170.23
3Tel AvivInternet Binat Ltd94.188.139.68128.65.872.57
4JerusalemInterhost Communication Solutions Ltd.185.18.205.57135.2727.843.27
5Tel AvivKibris Mobile Telekomunikasyon Ltd.94.79.123.15618.821.440.98
6JerusalemResilans AB193.182.144.181113.92.891.37
7Tel Aviv012 Smile213.8.204.578.956.252.78


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar