Hız Testi Değerleri: ITALY
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1LombardiaGigalynx s.r.o.176.126.83.61636.130.170.01
2LombardiaGigalynx s.r.o.176.126.83.61739.397.210.63
3LombardiaSealed Air Corporation165.225.86.61208.668.860.89
4LombardiaSealed Air Corporation165.225.86.76216.115.870.1
5ToscanaTelecom Italia79.7.205.56137.5419.113.22
6PiemonteTelecom Italia79.8.178.161156.2757.8221.86
7Telecom Italia Mobile176.200.171.234144.4663.4623.92
8UmbriaEDIS GmbH151.236.18.199250.920.110.01
9UmbriaEDIS GmbH151.236.18.199210.170.10.01
10LombardiaENTER S.r.l.212.91.77.90202.691.720.01
11LombardiaSealed Air Corporation165.225.86.71276.0517.321.78


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar