Hız Testi Değerleri: ITALY
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1LombardiaSealed Air Corporation165.225.86.89131.5217.25.2
2LombardiaSealed Air Corporation165.225.86.69214.433.830.59
3LombardiaSealed Air Corporation165.225.86.69178.016.550.44
4LombardiaFoster Wheeler Italia Srl62.152.98.133173.5816.790.1
5LombardiaTelecom Italia95.241.169.16291.623.40.52
6LombardiaEKM217.64.113.205191.487.820.65
7LombardiaTelecom Italia95.241.169.16118.124.780.79
8LombardyZscaler165.225.86.60100.794.780.92
9LombardyWind Telecomunicazioni151.21.76.21433.635.440.85
10LombardyM247 Ltd217.64.113.19863.1712.531.18
11LombardyM247 Ltd217.64.113.19868.849.671.4
12LombardyZscaler165.225.86.8564.739.3324.99
13LombardyZscaler165.225.86.85131.6610.7324.91
14LombardyZscaler165.225.86.8594.089.7127.22
15LombardyOVH SAS213.32.74.10099.562.151.1


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar