Hız Testi Değerleri: JAPAN
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1TokyoKDDI CORPORATION113.147.30.138827.871.243.71
2ShizuokaNTT Plala Inc.118.17.31.166966.344.680.58
3TokyoSimpleLink LLC45.56.159.9798.44.71.32
4TokyoSimpleLink LLC45.56.159.97345.425.190.58
5TokyoSimpleLink LLC45.56.159.97374.575.330.57
6TokyoAmazon.com54.64.157.70154.4244.712.14
7TokyoAmazon.com54.64.157.70162.8259.862.24
8TokyoKddi Corporation106.154.42.121223.857.831.47
9TokyoKddi Corporation106.154.42.121232.258.552.48
10KyotoFujitsu Limited121.94.105.138356.620.321.39
11ChibaKddi Corporation121.107.12.109480.123.290
12TokyoFE Partners103.245.235.29462.161.191.6
13TokyoFE Partners103.245.235.29214.331.152.08
14TokyoFE Partners103.245.235.29219.162.43.37
15TokyoKddi Corporation113.151.165.165416.210.480.26


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar