Hız Testi Değerleri: KYRGYZSTAN
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Gorod BishkekMega-Line Ltd.158.181.139.17676.328.9314.04
2Gorod BishkekAKNET212.112.118.15584.1411.6522.01
3Gorod BishkekAKNET212.112.118.15579.587.9924.5
4Gorod BishkekAKNET212.112.118.15511715.1823.74
5Gorod BishkekAKNET212.112.122.7787.177.156.84
6Gorod BishkekSaimanet Telecomunications217.29.23.205126.3354.586.89
7Gorod BishkekSaimanet Telecomunications217.29.23.205156.1437.875.48
8Gorod BishkekMega-Line Ltd.92.245.101.86142.187.334.63
9Gorod BishkekMega-Line Ltd.92.245.101.8693.978.565.5
10Gorod BishkekAKNET212.112.103.15173.312.8618.51
11Gorod BishkekKRENA - Kyrgyz research and education network asso178.217.174.2251.069.860.27


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar