Hız Testi Değerleri: LUXEMBOURG
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1District de Luxembourgroot SA94.242.246.38200.384.33.21
2District de Luxembourgroot SA94.242.246.3860.573.543.19
3District de Luxembourgroot SA94.242.252.1376.95.80.76
4District de Luxembourgroot SA94.242.252.5461.8120.831.87
5District de Luxembourgroot SA94.242.252.54239.961.81.05
6District de Luxembourgroot SA94.242.252.54172.454.911.77
7District de Luxembourgroot SA94.242.252.54206.925.010.93
8District de Luxembourgroot SA94.242.252.54252.775.720.88
9District de Luxembourgroot SA94.242.252.5477.534.191.4
10District de Luxembourgroot SA94.242.252.54140.334.031.96
11District de Luxembourgroot SA94.242.252.5473.114.871.88
12District de Luxembourgroot SA94.242.252.14789.487.510.57
13District de Luxembourgroot SA94.242.252.1476.114.950.74
14District de Luxembourgroot SA94.242.252.46206.690.730.6
15District de Luxembourgroot SA94.242.252.4899.731.60.57


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar