Hız Testi Değerleri: MAURITIUS
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.72410.930.3526.92
2Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.72211.370.3619.49
3Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.72250.940.3826.69
4Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.72230.131.5447.66
5Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.72261.540.1820.88
6Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.72719.30.1822.68
7Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.72349.940.2221.46
8Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.141832.130.047.75
9Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.14810.540.176.04
10Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.14349.040.116.16
11Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.14439.010.078.66
12Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.14740.550.122.81
13Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.14285.730.1630.02
14Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.14267.940.0733.61
15Port Louis DistrictEmtel Ltd105.235.158.141795.690.0531.85


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar