Hız Testi Değerleri: MONTENEGRO
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1PodgoricaDrustvo za telekomunikacije MTEL DOO62.4.62.20676.0815.0114.51
2PodgoricaDrustvo za telekomunikacije MTEL DOO62.4.55.146.6736.325.23
3PodgoricaTelemach d.o.o.79.140.159.2740.6817.142.5
4PodgoricaCrnogorski Telekom a.d.Podgorica37.122.160.19244.9622.570.68
5PodgoricaCrnogorski Telekom a.d.Podgorica37.122.160.19247.923.332.58
6PodgoricaCrnogorski Telekom a.d.Podgorica195.66.173.10059.819.122


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar