Hız Testi Değerleri: NETHERLANDS
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Noord-HollandUKNetServ128.199.41.247128.881.161.58
2Noord-HollandUKNetServ128.199.41.247142.711.160.09
3Noord-HollandUKNetServ128.199.41.247112.574.031.22
4Noord-HollandUKNetServ128.199.41.247127.772.070.62
5Noord-HollandUKNetServ128.199.41.247120.569.431.76
6Noord-HollandUKNetServ128.199.41.247136.781.970.11
7Noord-HollandUKNetServ128.199.41.16243.590.90.01
8Noord-Hollandnet for Freevpn service on nx0.ru37.139.14.32138.175.130.44
9GIGLINX69.31.101.2245.1716.291.8
10Noord-Hollanddistrict-range ethernet network infrastructure188.226.226.40838.390.310.01
11Noord-Hollanddistrict-range ethernet network infrastructure188.226.226.40553.920.490.02
12Noord-Hollandsymmetrical connectivity for businesses188.166.26.63194.185.661.03
13Zuid-HollandZiggo217.104.84.689.0427.798.35
14Noord-Holland192.81.223.221200.732.911.66
15Noord-Holland192.81.223.221560.62.71.28


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar