Hız Testi Değerleri: NETHERLANDS
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Noord-HollandPIN-NET for FTTH users146.185.137.153228.8429.732.63
2Noord-HollandPIN-NET for FTTH users146.185.157.230192.33.070.53
3Noord-HollandObninsk188.226.148.40190.967.091.17
4Millikin University136.144.40.4148.0423.833.13
5Millikin University136.144.40.4166.4825.213.19
6Noord-HollandSDH leased lines, xDSL last miles, broadband Ether188.226.216.119548.690.390.01
7Noord-Holland198.211.126.107176.871.931.07
8Noord-HollandPIN-NET for FTTH users146.185.157.230247.742.360.12
9Noord-HollandPIN-NET for FTTH users146.185.157.230197.622.831.1
10Noord-HollandPIN-NET for FTTH users146.185.157.230173.862.930.3
11Noord-HollandPIN-NET for FTTH users146.185.157.230196.7819.631.57
12Noord-HollandPIN-NET for FTTH users146.185.157.230216.1819.271.78
13Noord-HollandPIN-NET for FTTH users146.185.157.230168.3310.161.76
14Noord-HollandPIN-NET for FTTH users146.185.157.230173.363.120.69
15Noord-Hollandnet for Freevpn service on nx0.ru37.139.16.190206.021.920.55


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar