Hız Testi Değerleri: NORWAY
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1More og Romsdal fylkeTelenor Norge AS62.16.190.7151.974.46.26
2AkershusTelenor Satellite AS213.234.117.218515.213.52.12
3AkershusTelenor Satellite AS213.234.117.218472.795.861.94
4OsloServeTheWorld AS217.170.197.2671.722.230.47
5OsloServeTheWorld AS217.170.197.26188.779.962.48
6OsloServeTheWorld AS194.242.11.13219.791.050.62
7Nordland FylkeGet AS84.214.236.17857.2518.5721.79
8Sor-Trondelag FylkeTelenor Norge AS80.212.253.14663.88.89.85
9Sor-Trondelag FylkeTelenor Norge AS80.212.253.14684.4813.229.63
10Hordaland FylkeTelenor Norge AS82.164.8.8453.817.4623.39
11Hordaland FylkeTelenor Norge AS82.164.8.8453.427.2428.36
12Hordaland FylkeTelenor Norge AS82.164.8.8445.643.1927.12
13Hordaland FylkeTelenor Norge AS82.164.8.84105.652.6630.25
14Hordaland FylkeTelenor Norge AS82.164.8.8442.8821.6131.41
15Hordaland FylkeTelenor Norge AS82.164.8.842092.297.8130.28


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar