Hız Testi Değerleri: QATAR
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Baladiyat ad DawhahOOREDOO89.211.202.13497.665.1916.72
2Baladiyat ash ShamalOOREDOO37.211.131.37446.020.232.66
3Baladiyat ad DawhahOOREDOO78.101.204.16897.2500
4Baladiyat ad DawhahOOREDOO78.101.204.16894.300
5Baladiyat ad DawhahOOREDOO178.152.218.87138.061.273.38
6Baladiyat ad DawhahOOREDOO178.152.218.87120.78.2123.75
7Baladiyat ad DawhahOOREDOO178.152.218.87137.415.577.63
8Baladiyat ad DawhahOOREDOO37.210.200.59100.1619.2829.29
9Baladiyat ad DawhahOOREDOO37.211.250.214136.3115.243.27
10Baladiyat ad DawhahOOREDOO78.100.106.162121.330.981.79
11Baladiyat ad DawhahOOREDOO78.100.106.162175.220.921.47
12Baladiyat ad DawhahOOREDOO78.100.106.162101.030.981.52
13Baladiyat ad DawhahOOREDOO78.100.106.162401.920.441.47
14Baladiyat ad DawhahOOREDOO78.100.106.162329.50.130
15Baladiyat ad DawhahOOREDOO78.100.223.165113.2614.793.98


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar