Hız Testi Değerleri: REPUBLIC OF KOREA
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1IncheonIIAC116.84.121.195202.950.7218.38
2SeoulLg Powercomm49.165.199.110426.312.7350.79
3SeoulFcable61.102.135.219233.120.091.98
4SeoulFcable61.102.135.219370.440.230.9
5SeoulFcable61.102.135.219272.130.175.28
6SeoulSK Broadband175.119.76.57414.444.4531.47
7SeoulKorea Telecom211.216.5.46205.870.218.72
8IncheonIIAC116.84.123.5210.693.0137.84
9SeoulSK Broadband180.67.11.86379.862.060.61
10SeoulSK Broadband180.67.11.86378.812.280.6
11SeoulSK Broadband180.67.11.86354.741.880.62
12SeoulSK Broadband180.67.11.86373.361.920.58
13SeoulEHOSTIDC61.14.210.76403.140.650.42
14Gyeonggi-doKorea Telecom14.38.184.203245.9214.7815.97
15SeoulKorea Data Telecommunication Co.101.55.30.79359.461.610.39


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar