Hız Testi Değerleri: RUSSIA
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1MoscowYANDEX LLC95.108.244.77222.193.970.17
2MoscowYANDEX LLC95.108.133.215111.5113.620.1
3MoscowYANDEX LLC37.140.189.213117.820.940.13
4Nizjnij NovgorodPJSC MegaFon83.149.46.86245.275.70.35
5MoscowYANDEX LLC95.108.133.232107.482.140.17
6MoscowYANDEX LLC95.108.133.217107.826.580.17
7MoscowDelta192.162.242.165114.739.40.68
8MoscowZscaler165.225.66.65102.592.432.28
9MoscowYANDEX LLC37.140.189.215123.911.710.17
10MoscowYANDEX LLC95.108.141.51101.2324.20.17
11MoscowYANDEX LLC95.108.244.54198.022.320.17
12TatarstanMTS PJSC176.52.32.20459.216.6630.56
13MoscowYANDEX LLC37.140.189.242126.071.770.17
14MoscowYANDEX LLC37.140.189.208208.150.470.17
15TatarstanMTS PJSC176.52.34.20060.8661.1547.17


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar