Hız Testi Değerleri: SAUDI ARABIA
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1MakkahJeddah212.118.102.162900.050.210.01
2Al Madinah185.164.29.118169.357.9414.84
3Ar RiyāḑSaudiNet2.90.64.20761.959.9839.7
4Ar Riy??SaudiNet93.168.227.253165.1811.2825.32
5Ar Riy??SaudiNet93.168.227.253110.397.5423.37
6Makkah ProvinceMobily5.108.178.12990.317.110.43
7Makkah ProvinceSaudiNet178.86.43.36132.256.1613.76
8Makkah ProvinceKing Abdullah University of Science and Technology109.171.137.20674.176.119.28
9Eastern ProvinceMobily37.124.11.189122.2515.177.23
10Makkah ProvinceSaudiNet176.45.120.75668.030.20.99
11Makkah ProvinceSaudiNet176.45.120.75452.860.431.12
12Ar Riy??Mobily109.83.146.16899.011.081.62
13Ar Riy??Mobily109.83.146.1693.231.70.89
14Ar Riy??SaudiNet5.156.220.6691.4616.151.15
15Makkah ProvinceSaudiNet176.45.130.2220.31.881.4


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar