Hız Testi Değerleri: SINGAPORE
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1SoftLayer Dutch Holdings B.V.119.81.105.21011.021.890.09
2Renjiao International Technology Corporation Ltd101.127.206.21322.6867.34369.1
3Renjiao International Technology Corporation Ltd101.127.206.16360.8259.77519.11
4Renjiao International Technology Corporation Ltd101.127.206.16305.7531.92346.18
5Sugar Research Institute139.59.237.194604.771.610.05
6UKNetServ128.199.129.220633.779.440.52
7Sugar Research Institute139.59.237.194138.018.432.03
8Sugar Research Institute139.59.237.194195.377.71.92
9UKNetServ128.199.202.189498.1930.323.8
10Sugar Research Institute139.59.237.194556.058.890.11
11Sugar Research Institute139.59.237.194549.91.990.02
12Sugar Research Institute139.59.237.194609.5610.050.02
13UKNetServ128.199.202.189143.2810.272.03


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar