Hız Testi Değerleri: SWEDEN
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Sodermanlands LanBahnhof Internet AB176.10.158.21275.26101.0495.62
2StockholmKungliga Tekniska Hogskolan130.229.187.266.1834.8949.93
3StockholmKungliga Tekniska Hogskolan130.229.175.243155.8583.6293.69
4SkåneTelia Company81.225.150.19261.2237.8140.81
5SkåneTelia Company81.225.150.19258.3736.3830.95
6VästmanlandBredbandsbolaget AB85.228.108.14343.2130.7536.25
7StockholmResilans AB192.176.1.8487.934.275.89
8StockholmFalco Networks85.203.18.113257.3132.517.07
9GvleborgPortlane AB178.73.198.130243.910.881.06
10StockholmFalco Networks85.203.18.88667.927.127.31
11StockholmFalco Networks85.203.18.8899.9243.4419.04
12StockholmFalco Networks85.203.18.88652.8825.139.7
13StockholmFalco Networks85.203.18.88104.0338.3113.43
14VstmanlandAllTele Broadband83.209.112.178166.2894.2689.41
15StockholmKustbandet AB62.102.148.67506.111.11.83


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar