Hız Testi Değerleri: SWITZERLAND
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1VaudCablecom GmbH84.75.207.23083.9969.8951.09
2VaudCablecom GmbH84.75.207.23097.8599.8451.98
3Zurich185.46.214.111144.514.397.79
4ZurichCablecom GmbH77.56.67.164108.3724.896.21
5EDIS GmbH178.209.51.23157.691.9491.37
6EDIS GmbH178.209.51.23157.691.9491.37
7Basel-StadtSwisscom (Schweiz) AG178.199.229.243114.939.411.43
8Basel-StadtSwisscom (Schweiz) AG178.199.229.243114.939.411.43
9Basel-StadtSwisscom (Schweiz) AG178.199.229.243122.6210.491.61
10Basel-StadtSwisscom (Schweiz) AG178.199.229.243122.6210.491.61
11Basel-StadtSwisscom (Schweiz) AG178.199.229.243116.0310.811.59
12Zurichunaxus GmbH195.191.241.12153.832.340.08
13Basel-StadtSwisscom (Schweiz) AG178.199.229.243124.8611.31.56
14Basel-StadtSwisscom (Schweiz) AG178.199.229.243132.479.481.37
15Basel-StadtSwisscom (Schweiz) AG178.199.229.243171.729.261.46


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar