Hız Testi Değerleri: SWITZERLAND
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1ZugSc Technological Srl151.248.160.3069.7292.9746.72
2VaudBluewin178.192.75.24279.3540.068.62
3VaudSalt Mobile SA213.55.176.18960.628.7311.14
4ZurichPrivate Layer INC179.43.147.4668.419.12.38
5GenevaBluewin188.63.70.10231.1440.7334.83
6ZurichSunrise Communications AG188.155.160.30274.1719.685.24
7ZurichSunrise Communications AG188.155.160.30274.1719.685.24
8ZurichUPC Schweiz GmbH31.10.144.102205.631.523.12
9NidwaldenSchuberg Philis B.V.95.142.108.23879.0515.030
10NidwaldenSchuberg Philis B.V.95.142.108.23887.5413.930
11ZurichNetstream AG80.238.131.8133.642.026.36
12ZurichVenus Business Communications Limited82.102.24.14126.964.411.93
13ZurichPrivate Layer INC179.43.169.21678.871.541.15
14ZurichPrivate Layer INC179.43.169.21684.042.80.91
15ZurichPrivate Layer INC179.43.169.21673.341.780.94


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar