Hız Testi Değerleri: THAILAND
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1BangkokCS LoxInfo58.136.102.51283.467.8812.82
2BangkokTOT101.108.2.85231.111.40.37
3BangkokTrue Internet27.145.42.52706.831.211.05
4BangkokTOT101.108.14.124162.222.596.17
5BangkokTrue Internet58.8.36.226302.180.570.51
6BangkokTrue Internet27.145.193.33138.0910.952.32
7BangkokTrue Internet27.145.193.33130.710.850.67
8BangkokTrue Internet27.145.193.33124.5911.150.64
9BangkokAIS Fibre49.228.245.104195.337.884.36
10BangkokTrue Internet114.109.171.159632.3520.756.48


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar