Hız Testi Değerleri: UKRAINE
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1Volia77.123.138.163622.181.190.43
2Volia77.123.138.16335.854.750.62
3Volia77.123.138.163272.584.460.25
4Kyiv CityEkvia Ltd91.210.189.1994.2422.622
5Kyiv CityPrJSC MTS UKRAINE46.133.96.7082.2617.44.46
6Kyiv CityPrJSC MTS UKRAINE46.133.124.23387.891.061.57
7OdessaTeNeT Scientific Production Enterprise LLC85.238.103.22745.9326.7321.14
8Kyiv CityNetAssist LLC62.205.151.15751.8140.1943.24
9Kyiv CityLimited Liability Company lifecell37.73.234.01685.480.020.59
10Kyiv CityLLC wnet Ukraine92.60.178.19937.5216.857.01
11Kyiv CityMaximum-Net LLC91.196.148.211506.576.01131.24
12Kyiv CityPJSC Ukrtelecom46.200.73.10242.839.893.22
13OdessaLLC Renome-Service78.26.151.22272.64.970.45
14Kyiv CityUTELS LLC91.227.182.7345.0663.6373.16
15KievPJSC Ukrtelecom95.134.46.255924.870.140.61


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar