Hız Testi Değerleri: UNITED KINGDOM
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1NFSi Telecom, Lda.82.102.31.251604.15.511.51
2Merck and Co.54.36.165.146288.356.061.54
3London, City ofbusiness xDSL infrastructure upgrade178.62.53.205178.092.190.11
4London, City ofbroadband ethernet networks upgrade178.62.5.157165.4971.78
5London, City ofLinode, LLC178.79.137.51286.722.21210.7
6London, City ofLinode, LLC178.79.137.51286.722.21210.7
7JET Joint Undertaking145.239.4.213193.294.021.76
8London, City ofp2p leased lines, SDH & wireless46.101.92.175169.141.690.06
9WandsworthRoehampton Institute194.80.246.19131.8897.5213.97
10London, City ofSealed Air Corporation165.225.80.249184.086.637.64
11London, City ofSealed Air Corporation165.225.80.248190.438.727.14
12SouthwarkThree94.197.121.90140.718.43.18
13Perth and KinrossVirgin Media86.18.23.24385.399.2813.02
14Perth and KinrossVirgin Media86.18.23.24395.4686.9312.71
15Perth and KinrossVirgin Media86.18.23.243104.8495.2412.87


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar