Hız Testi Değerleri: UNITED STATES
#BölgeServisSağlayıcıIP AdresiPing (ms)İndirme(mbps)Yükleme(mbps)Görüntüle
1CaliforniaHurricane Electric64.71.171.65563.281.560.04
2CaliforniaSiteSpect74.82.60.44785.250.360.05
3CaliforniaInformation Technologies Systems Group216.66.6.45275.41101.6235.1
4New Jersey104.236.74.212404.280.780.01
5New Jersey45.55.36.651092.812.190.04
6CaliforniaContinuus Software Corporation206.189.56.179116.993.220.74
7ColoradoCentury Link97.118.98.116287.195.312.97
8CaliforniaContinuus Software Corporation206.189.56.179140.3110.131.12
9CaliforniaContinuus Software Corporation206.189.56.179151.6810.471.53
10CaliforniaHurricane Electric74.82.35.70783.61.030.03
11VirginiaPea Island Computing Corp.207.244.86.212199.255.233.02
12VirginiaPea Island Computing Corp.207.244.86.212260.265.083.58
13CaliforniaAdvanced Colocation65.49.126.86561.691.810.05
14TexasHarris Methodist Health Services167.99.243.247157.6111.080.52
15New YorkFletcher Challenge Canada Limited159.89.123.2191190.0211.295.33


Yüksek hızlı internetiniz olsun!

internet servis sağlayıcıları

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edin

Hızınıtestet.net sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçin!

Facebook Twitter
Mutlu Yıllar